Výherné Automaty Online

Domov » Výherné Automaty Online

Možno si myslíte, že o výherných automatoch viete všetko – poznáte ich zovšadiaľ a možno dokonca s nimi nahrali pár streleckých alebo scatter slotov doposiaľ. No, na krčme, herni či kasíne je ešte toho omnoho viac, čo by ste mali pred hraním poznať. Ako vezenie a regulačné predpisy, relatívne riziká premeny kreditu na finančnú hotovosť a prospešnosti hry pre hráča. Takže skôr ako riskovať peniaze na tomto ohromnom valci, pozrite sa okolo seba a dajte trivia pre každého!

Kto bol priekopníkom v oblasti hracích automatov?

Charles Fay, legendárny automechanik zo San Francisca, mal pred sebou hodné dielo v roku 1899, keď prvýkrát vytvoril hrací automat. Túžba o hre a riziko v ňom minulo už dávno, ale jeho hrací automat si mal jedinečné postavenie slávy a pozornosti – ak ste chytili tri Zvony slobody, vyhrali ste hrozných 50 centov! S takmer nulovou šancou na volanie nemohol Charles Fay neuspieť. Čo môžeme povedať? Chcete hrať s 1:1000 šancami? Po dokončení hry? Vyhrali sme jackpot po tom, čo sa Charles Fay chytil tohto projektu. Nesmrteľnosť nie je nič oproti tomu!

Aké prevratné zmeny sa udiali v odvetví hracích automatov?

Káblom a ostatnými špecifickými komponentmi sme tu dopracovali vyvinutie mechanických valcov na prvý počítač obsluhovanú hru. Kedysi ste museli parovať symbol s hornou hranou, aby ste zistili, či vyhráte alebo prehráte svoju stávku.

Našťastie tieto staré antiky už neexistujú a namiesto nich prišli obrazovky a motorčeky spolu s ‘generátorom náhodných čísel’ (RNG) – Random Number Generator – ktorí priniesli akciu do online automatov. Princíp fungovania RNG je veľmi jednoduchý: stlačením tlačidla myši generuje náhodne unikátne číslo v sekunde a odskúša ho či je zhodné s tým, ktoré môžete dostať po otáčaní páky.

Potom uz spracuje informáciu, že ste vyhrali alebo prehrali vašu stavenku. Takto RNG berie rozhodnutia namiesto automatu a nemusíte čakať, koľko otočení/spustení bude trvať než vyhráte alebo prehráte!

RNG v hre

Omyl! RNG (náhodný generátor čísel) sa prihliada na točenie valcov, takže ani automat nevie dopredu, čo sa od neho očakáva. Aha, už vieme prečo je to stále v ich prospech! Každá nová hra prinesie úplne novú radosť a trep´ska diezku.

Môžete si byť istí, že predchádzajúce točenie nemá žiaden vplyv na ďalšie a je to plne element prekvapenia. Tak teda pripravte ruky a nohy na výhru – ak ste po smoliarovi, možno budete musieť prepnúť na autobus.

Automat nemá pamäť

Pokiaľ sa vám pri hre na automat nepodarí spomenúť si ani jediné číslo, nebojte sa. Ako to už býva, aj keď si vyhráte 2000 €, šanca že ich lepšie rozdajte je takmer nulová. Už si všimol akému mršinovi venujete pozornosť?

Skúsme zistiť, či sa dá ovplyvniť to, čo sa otočí: milisekunda pod milisekundou generujú automaty nové a nové náhodné čísla a malo by sa záležať presne na tom vašom kliknutia spin buttonu na skončenie generovania. Avšak samozrejme nemôžeme predpovedať aké čísla nastanú ani aký bude výsledok, takže to budete musieť riešiť len svojimi štiavlivými myšlienkami!

Aký je operačný proces generovania náhodných čísel (RNG)?

Po stlačení spin tlačidla sa valce roztočia a následne zastavia, čoho výsledkom je vaša výhra – alebo možno sklamanie. Veľkou súčasťou automatovej hry je RNG (Random Number Generator), ktorý na základe stále sa meniaceho náhodného čísla vytvorí ideálnu polohu pre valce, aby ste mohli vyhrať. To robí z automatov skvelý spôsob akéhosi “strácania” šťastia!

No my to netreba problém – tu je poriadna porcia vzrušenia! Užite si špeciálne bonusy, ako sú napríklad veľmi obľúbené voľné spiny, kde môžete okrem úplne bezplatného hrania veľmi reálne dosiahnuť neobmedzený počet skutočných peňazí.