Hranie zodpovedne v online kasíne

Domov » Hranie zodpovedne v online kasíne

Nie je prekvapením, že hazardné hry môžu u mnohých ľudí vyvolať pocit, že vyhrali jackpot. So všetkým tým vzrušením a napätím však prichádzajú aj riziká: finančné straty a, bohužiaľ, aj zvýšené riziko závislosti. Preto je nevyhnutné zakázať hranie hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov; od mladých ľudí jednoducho nemožno očakávať, že pochopia, do akých problémov sa môžu dostať, ak nebudú hrať bezpečne. Nakoniec, ak sa cítite byť ohrození finančnou stratou alebo závislosťou kvôli vlastným hráčskym návykom alebo návykom niekoho iného, neváhajte požiadať o pomoc.

Zabezpečenie bezpečného a príjemného hrania v online kasíne – zásady zodpovedného hrania

Ste pripravení na hru? Skvelé! Najskôr vám však vážne pripomenieme, že pokiaľ ide o herne a online kasína, peniaze rozhodne nie sú niečo, čo sa dá len vyhrať – dajú sa aj prehrať. Takže skôr, ako si priplatíte, uistite sa, že investujete len toľko, koľko si môžete dovoliť. Nemusíte rozbiť banku, aby ste sa zabavili, čo znamená, že nemusíte obetovať ani svoju životnú úroveň. Potom, a len potom, si môžete začať užívať čas svojho života s nulovými starosťami.

Ak chcete zabezpečiť úspech, majte na pamäti tieto jednoduché pravidlá:

 • Všetkým osobám mladším ako 18 rokov je prísne zakázané zúčastňovať sa na akejkoľvek forme hazardných hier.
 • Riziká spojené s hazardnými hrami môžu byť finančne zničujúce.
 • Nekontrolované hranie hazardných hier sa môže rýchlo vyvinúť v závislosť a dôsledky tohto nezdravého návyku sú často katastrofálne pre fyzickú aj duševnú pohodu.

Ste zvedaví na divoké výhry a fantastické bonusy? Alebo možno hľadáte najlepšie online kasína, v ktorých môžete skúsiť šťastie? Nehľadajte ďalej ako na najlepsiekasinaonline.com! Sme miestom číslo jeden, pokiaľ ide o svet online hazardných hier – ponúkame prehľad o úžasných ponukách, akciách a súťažiach. Poďte na virtuálny výlet na naše stránky a užite si poriadnu zábavu – bez toho, aby ste museli vhadzovať mince do hracieho automatu!

Zostaňte v bezpečí a užívajte si hru s týmito desiatimi prikázaniami hry.

Dôsledným dodržiavaním desatora môžete minimalizovať potenciálne riziká a zabezpečiť si bezpečný zážitok:

 1. Pred akoukoľvek hrou sa uistite, že ste dobre oddýchnutí a sústredení.
 2. Ak máte osobné problémy alebo sa necítite dobre, zdržte sa hrania.
 3. Zaradte prestávky do svojej hernej rutiny a budete sa cítiť svieži a pripravení na viac!
 4. Predtým, ako začnete hrať, zvážte svoje finančné možnosti a rozhodnite sa pre pevný limit, ktorý ste ochotní dlhodobo dodržiavať. Takto si môžete zabezpečiť, že vaše hranie bude bezpečné a príjemné.
 5. Stanovte si prísny limit, koľko si môžete dovoliť prehrať, a určite ho dodržiavajte – nikdy túto sumu neprekračujte.
 6. Nehrajte žiadne hry pod vplyvom drog alebo alkoholu; môže to byť veľmi nebezpečné.
 7. Rozhodnite sa sami, nenechajte sa ovplyvniť inými.
 8. Hra by mala byť časom radosti, vzrušenia a objavovania, nie sklamaním, závislosťou od hazardných hier a smútkom.
 9. Sledujte svoj pokrok v priebehu času, aby ste preukázali trvalý úspech.
 10. Ak chcete byť úspešným hráčom, musíte byť iniciatívny – vedieť, kedy a ako začať, postupovať alebo skončiť podľa vlastnej vôle.

Ak sa počas hrania cítite zle, urobte si prestávku a vyhľadajte odbornú pomoc.

Ak počas hrania prežívate zúfalstvo, nedokážete rozlišovať medzi realitou a fantáziou alebo sa hry zúčastňujete len kvôli finančnému zisku, je možné, že sa stávate závislým. Nadmerné stávkovanie s cieľom pokryť prehry alebo používanie peňazí určených na základné potreby, ako je nájomné a potraviny, môže byť jasným ukazovateľom rozvíjajúcej sa závislosti. Napriek tomu, ak prehru považujete za súčasť procesu bez toho, aby ste kvôli finančnej strate ohrozili kvalitu svojho života, potom je hazardná hra stále prijateľnou aktivitou.

Pokušenie vyhrať môže byť ohromujúce, ale ak sa nekontroluje, môže mať ničivé následky, ktoré si môžu vyžiadať aj odborný lekársky zásah.